Noc kostelů na Svaté Hoře

Podujatie farnosti

Popis:Netradiční „večer otevřených chrámů“ začíná v 19.00. Prohlídky, koncerty, výstavy. Přesný program je již nyní na www.nockostelu.cz
Pořadové lístky různých barev s označením místa a času prohlídky Vám zajistí možnost prohlídky (samozřejmě zdarma) daného prostoru (chodby rezidence). Jejich použitím se snažíme zabránit neúnosnému přeplnění prostor, kam se prostě všichni zájemci najednou vejít nemohou. Čas prohlídky můžete pak volit tak, abyste mohli navštívit i další body nabízeného programu. Bez lístku není možné prohlídku chodby rezidence, prohlídku varhan a hodinové věže absolvovat. Lístky se budou rozdávat na Svaté Hoře před infocentrem a prodejnou při zahájení Noci kostelů, jako každý rok.

Čítať viac